| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon imi sugerati sa imi iau nu am preferinte dar, il vreau pe touch screen.

6 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Depinde de buget. Iphone 4 sau Htc.

| ElGreco21600 a răspuns:

Da, exact. Zi bugetul maxim, ca asa eu ti-as spune HTC One M8 sau LG G3 laughing telefoane de buget ar fi tot de la HTC, LG, si de la Sony. Eu personal nu ti-as recomanda Samsung, pentru ca au facut destule greseli cu S2 Plus, S4, si chiar si cu S5. Plus ca ei oferă produse de calitate medie la preturi exagerat de mari. Dar asta e părerea mea. Depinde si de gusturile tale, de fapt MAI ALES de gusturile tale.

| Dumitrache_Matteo_1981 a răspuns:

Va dati seama ca iar vedem puradei care vad la astia marii telefoane mari cu JEJETE si vor si ei, sau parintii care le baga pe gat i padul sa scape de gura lui SI? copcile ia-ti un LG GS290 sau unu de la 1 mai ca daca incepi dintr-o data cu un iphone 7s inainte sa apara o sa vrei mai multe da' nici nu stii sa le folosesti

| SpeedRun a răspuns:

Nu ai spus limita de preț deci sa înțeleg ca nu contează banii laughing, asa ca iti recomand iPhone 5S Gold!

| Mateiciuc_Josh_1998 a răspuns:

Recomand cu toata increderea Samsung galaxy, oricare depinde de buget s2 s3 s4 s5 etc eu anm galaxy s1 si e foarte bun si rezistent

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Miree):

Nu conteaza bugetul, dar ca sa va dau un buget aproximativ de 10-15 milioane (1.000-1.500 lei)