| Andrei2421 a întrebat:

de craciun vreau sa imi cumpar un telefon, dispun de 26 mil. si caut ceva cu touch screen
Ce imi sugerati?
PS:innafara de galaxy SII si Iphone 4s

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Acesta: http://www.emag.ro/......BcardBlack

Sau acesta: http://www.emag.ro/......alaxyNexus

Eu il recomand pe cel de-al doilea: Android 4.0, filmeaza si reda Full HD, 1GB Ram, 16 GB Rom(spatiu de stocare) etc.

| Angel_8399 a răspuns:

Nokia N8, Nokia 500, Sony Ericsson Xperia Arc S, HTC sensation... Sper ca ti-am fost de ajutor:*

| andra000 a răspuns:

Pai ti-as recomanda un Nokia n 8 e super camera 12 Mp memorie interna 8 Gb blit toate cele sau un Nokia c 7 e cu touch screen are camera de 8 Mp memorie interna 4 gb sau nu mai stiu exact cat au ambele Wifi sunr super si sunt in jur de 16-20 milioane sper ca te-am ajutat fundita?puppy dog eyes

| alexyis a răspuns:

Sony Ericsson Xperia X10 este super daca gasesti original ai noroc si sa iti dau un sfat originalul costa intre 18-25 de milioane daca gasesti cu pret mai mic nu e original doar daca e la mama a doua