| Amiiii69 a întrebat:

cred ca multi dintre voi s-au confruntat cu problema numarului ascuns. de ceva zile ma tot suna baieti sa flirteze cu mine si am prieten si nu sunt genul care sa fie infidela amanta altuia etc. Vreau sa aflu cum pot vede mereu cine ma suna cu nr. necunoscut/privat si nu vreau site-ul voceonline-rpmtelecom ca s-a inchis. in afara de a ma duce la service-ul meu alta cale nu e? va rog! dau funda pentru cel mai bun rasluns

Răspuns Câştigător
| Lollo29 a răspuns:

Buna! Pai nu stiu cum poti afla cine te suna dar stiu cum poti face sa respinga apelul cu numar ascuns fara ca tu sa faci ceva numai o sa-ti apara ca tea sunat si cand tea sunat.Intri la setari, dai la setari apel, dai la restrictionare apel si dai acolo sa nu raspunda la cel cu nr ascuns.eu asa am facut ca si mie mi se intampla asta am avut o data 150 de apeluri cu numar ascuns si am ceva experienta! Daca mai ai vreo intrebare iti las aici id-ul meu pentru a ma contacta. andreea_myky_2012 te pup pa, pa