| LawlietL886 a întrebat:

Doresc să-mi actualizez o aplicație de pe aptoide. Dar nu merge. Nici 1% nu se face și îmi dă eroare. Doar la acea aplicație îmi dă așa. În rest toate celelalte pot fi actualitate? Cum reușesc să o actualizez?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de eroarea afisata.
Ar trebui sa citesti mai atent ce scrie, iar daca e un simplu cod, atunci sa citesti cauza de pe site-ul producatorului.

Răspuns utilizator avertizat
| ciordel a răspuns:

Ai incercat sa o dezinstalezi si sa o descarci actualizata? Asa e foarte posibil sa mearga!

| narutoomonsteralexandru123 a răspuns:

Daca aplicatia pe care vrei s-o descarci nu merge descarcata de pe aptoide iar alte aplicatii de pe aptoide merg descarcate inseamna ca aplicatia nu este compatibila cu tableta sau telefonul tau.