| CătălinKeenshi a întrebat:

Eu am luat un virus de curand, care afecteaza executabilele ( tot ce inseamna.exe ), nu merge sa le deschid : ( fatal error ). Si, as vrea sa iau niste melodii pe telefon... Poate afecta telefonul ( Sa ia acest virus sau ceva de genu )?

Răspuns Câştigător
| Robert8871 a răspuns:

Draga user AlexxX4YoU cand conectezi mobilul la ceva infectat si daca e smart phone se va lua rapid ( de ce? Pentru ca cum toata lumea stie smartphonurile se pot incarca si la pc. Dar si daca il conectezi un tel normar e pericol fatal. Eu iti recomand o formatare a hardiscului

1 răspuns:
| CătălinKeenshi explică:

Si telefonul este iPhone 5 daca ", "conteaza.