| JakeXDD a întrebat:

Imi puteti lasa linkuri de invitatie in grupuri pe WhatsApp?

32 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Esti in cautare de prieteni?

| AnakinSW a răspuns:

Vreau si eu. happy

| JakeXDD explică (pentru AnakinSW):

Cum gasesc unul, iti las si tie link happy

| AnakinSW a răspuns (pentru JakeXDD):

Ok, poate gasesti happy

| JakeXDD explică (pentru AnakinSW):

Nu am gasit. :X

| Yuk11 a răspuns:

Https://chat.whatsapp.com/2ycU88VRVK7BxbvoYXpQTT

*Devil's Home*

_REGULAMENTUL GRUPULUI_

1. Fără reclamă la alte grupuri de pe wapp - kick fară discuţii.```

```2.Nu ai voie sa jignesti un membru/admin - suspendare pe durata de o oră (depinde de gravitate)```

```3. Ceartă moderata - în limita bunului simț.```

```4.Nu aveti voie să schimbaţi numele sau fotografia grupupui fără aprobarea unui admin - kick fără discuții```

```5. Minim 11 ani.```

```6 Membrii care văd reclamă sunt rugaţi să dea tag adiminilor.```

```7. Dacă aveţi probleme pe grup contactați un admin.```

```8. Dacă părăsești grupul nu vei fi adaugat înapoi, dar poți folosi link-ul grupului.```

*_Grup activ incontinuu_*

*_Sper să intraţi și să ne distrăm împreună

| TheDragonsss a răspuns:

Hei, TPU! Pentru a conversa și a vă distra, vă așteptăm în grupul nostru de Whatsapp. Oricine este binevenit!
Accesați acest link pentru a vă alătura grupului WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/LEfUD1EQns0C4nOaHtQBDB

REGULAMENT

1. În acest grup nu se permite schimbarea imaginii sau numele acestuia.
2. Nu se permit înjurături sau jigniri.
3. Este interzisă trimiterea conținuturilor pornografice de orice tip.
4. Atunci când intrați în grup, sunteți rugați să vă prezentați cum doriți. (Poza este opțională).
5. Nu aveți voie să faceți reclame altor grupuri/site-uri.
6. Persoanele care nu respectă aceste reguli, vor fi eliminate.

| Silviabutnaras a răspuns:

Https://chat.whatsapp.com/DbFZujXMyDTDUWRDr2YCIy glume, discuții normale, fără xxx

| xHoodi a răspuns:

Https://chat.whatsapp.com/EKRFoGjfe2L11i2dGvF5Gd

*Salut și bun venit!*

_Acest grup a fost creat cu scopul de a vă face cât mai mulți prieteni și pentru a forma o comunitate cât mai frumoasă._

_Dacă vrei să fii unul dintre participanții grupului trebuie să respecți câteva reguli:_

*1. ⛔Reclama altor grupuri de WhatsApp este interzisă - primiți kick⛔*

*2. ⛔Limita de vârstă este de 12-17 ani⛔*

*3. ⛔Postarea materialelor pornografice este interzisă - kick fără discuții.*⛔

*4. ⛔Prezentarea este obligatorie⛔*

*5. ⛔Nu cereți admin că vă pierdeți timpul⛔*

*6. ⛔Numele și fotografia grupului nu se schimbă fără aprobarea unui administrator - kick⛔*

*7. ⛔Fără ceartă (există privat)⛔*

*8. ⛔Nu aveți voie să jigniți și să le vorbiți urât adminilor⛔*

*9.⛔Dacă ești inactiv și dai numai seen primești kick⛔*

*10.⛔Vocalele sunt interzise (motiv: Foarte mult spam)⛔*

*```SPAMUL E INTERZIS*```

*_Grup înființat pe data de 24.02. 2018_*

*```Vă așteptăm cu drag!❤*`

| xGabrielRoscaX a răspuns (pentru xHoodi):

Am intrat eu acum. Dacă mai ești în grup... :*