| faranume123faranume a întrebat:

Incercati sa intrati pe facebook...Va merge? La mine merge netu f. bine da retelele de socializare (facebook,gmail, youtube) nu merg...si imi da SSL error.De ce?

Răspuns Câştigător
| Daydream a răspuns:

Nici la mine nu merge, ii problema cu serverul.Isi revine pana maine happy o seara frumoasa happy

7 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Nu merge! Avem o eroare cauzata probabil de vreun hacker.O sa rezolve ei cumva.

| Adina981 a răspuns:

La mine merge foarte bine thinking

| Lipsa47 a răspuns:

Deci deshideti firefox, setati proxy-ul 109.163.228.240: 4443

| faranume123faranume explică (pentru Lipsa47):

Eu am incercat acum un site care schimba ip de la adresa sau ceva de genu...da pe servaru din Romania cica ii o eroare
happy

| faranume123faranume explică:

Atentie,Folosesc google chrome

| oszyanu a răspuns:

Aceeași problemă o am și eu dar nu știu ce se întâmplă! Aștept un răspuns ceva dar...nimic!