| Robert699 a întrebat:

Hey TPU!
M-a intrebat un prieten daca telefonul IPHONE 3 are Android?
Dar care s-ar merita mai bine sa il cumpere? Samsung galaxy y s5360, sau iphonul 3?
MULTUMESCCC big grin

Răspuns Câştigător
| SunshineGirliuli a răspuns:

Diferenta e ca, iPhone 3 nu are android numa daca instalezi tu, si Samsung galaxy y are android. In plus iPhone daca il scapi de pamant, prafu se alege de el si Samsung rezista mai mult

3 răspunsuri:
| Hirom a răspuns:

Esti al 1000000000 care il vad ca zice.un prieten are o nelamurire.un prieten m-a intrebat.un prieten vrea sa stie. ziceti frate ca este pentru voi pentru ca de aceea este TPU. Acum in legarura cu intrebarea iphone 3 nu are android..practic nici un iphone nu are android

| aclean a răspuns:

IPhone-ul 3gs are iOS, care este sistemul proprietar Apple. Din punct de vedere al performantei ar trebui clar sa opteze pentru iPhone. Daca vrea android neaparat, ar trebui sa incerce un Samsung galaxy ace, fiind un telefon nu prea scump si considerabil mai bun decat Galaxy Y.

| 01Snake a răspuns:

Iphone 3 nu are android....si mai bun e un Iphone