| IuhasRazvan a întrebat:

ma joc pokemon go, si când clocesc ouă nu merge. Adică eu si varul meu am mers la un pokestop si am luat un ou fiecare.El a mers exact cat am mers eu si el a avut 1 km iar eu 300 de metri. A spus ca am probleme cu gps-ul. Am mers exact la fel si eu am avut top de metri. Azi am mers 200 de metru si nu mi a-a modificat absolut deloc. Ajutor. ce dragi sa fac. Mentiona Mentiona joc cu wi-fi sau hospot de la cub. N.am data mobile. Cine ma ajuta-! credeti ca am probleme cu cod-ul. eu am Samsung galaxy j5 si el are ceva alviev.

1 răspuns:
| Zamfir_Ghe_Madalin_1998 a răspuns:

Problema poate sa fie de la serverele pokemon go, sau e posibil sa fi mers prea repede, de obicei daca mergi prea repede nu inregistreaza toti pasi pentru oua.