| XLilSmileX a întrebat:

Pentru toti care cred ca stiu sa rezolve probleme legate de telefoane...
Eu nu am cablu USB( am telefon Samsung) si nici imprimanta nu imi mai merge ca sa imi pun muzica pe telefon (cu adaptorul de carduri MicroSD). Ma rog. Si m-am dus la o prietena ( care are telefon LG si USB la el) ca sa imi pun muzica pe telefon. Am bagat cardul meu de memorie in telefonul ei si cardul ei in telefonul meu (ca sa nu il pierdem). Am connectat telefonul la calculator si nu-mi gasea fisierul cu muzica si nici ala cu poze. Am zis " eehh asta e." am scos cardul din telefonul ei si l-am bagat in telefonul meu (si vice versa) si TOATE datele din cardurile noastre de memorie au disparut (absolut tot ce aveam. poze muzica). Cand bagam cardul in telefon nici nu a scos acel sunet specific (beep) pe care trebuia sa il faca, si nu imi mai citeste cardul in sensul ca inainte aveam un folder "Muzica" care acum a disparut.
Si acum vin intrebarile : "DE CE nu mai am nimic in telefon? Ce s-a intamplat? Mai pot recupera pozele si melodiile?"

1 răspuns:
| bogdan230 a răspuns:

A fost greseala ta, daca ti-a dat cardul odata cu telefonul era unul special de Samsung deci l-ai stricat si numai poti recupera pozele si melodiile