| Lasdivinas a întrebat:

va rog ajuta-ți-m-a cu ceva.Am iPhone 6 si vreau sa îmi pun la alarma melodia New Romantics by Taylor Seift dar in U Tunes Muzic nu e melodia aceasta originala la alarme si as vrea sa îmi Spune-ți alta varianta cu ajutorul căruia sa pot Descarcă New Romantics ca alarma, o aplicație ceva cu care pot sa si pun melodia ca alarma nu numai sa o descurc.Dau funda

2 răspunsuri:
| John_John_1995 a răspuns:

Salut, ca sa iti pui alarma sau orice altceva trebuie sa descarci pe pc melodia originala si sa o tai astfel incat sa ramana doar 30 de secunde, cred ca 25 de secunde pentru alarma sau mesaje apoi o pui in itunes la ringtone si in setari la telefon o vei gasi. Spor

| Lasdivinas explică:

Ce e ăla PC?