| Grigore556 a întrebat:

Va rog cine imi spune in care GTA pentru android se pot scrie parole pe telefon(Vice City, GTA 3 sau San Andreas)?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti spun din propria experienta ca numai pe GTA VICE CITY merg codurile pe Android. Pentru asta ai nevoie de un game keyboard. Cel mai bun Game Keyboard este "Game Keyboard 5.2.0 ". cauta la fel pe google. Eu ti-as trimite link, dar mi-e sterge TPU ca fac spam aici. Pe magazin play cred ca e cu bani reali. Odata seatata aceasta tastatura iti apare tastatura in timp ce joci doar apasand tasta de volum sus/jos. Scrii codurile ca pe PC. Daca scrii codul si iti blocheaza telefonul... Nu da vina pe mine. Sa dai pe telefon. Unele coduri functioneaza aiurea, la fel ca pe PC. Depinde si ce tel folosesti.

| BaiatuIntreaba a răspuns:

Pe telefon nu poti baga coduri (parole). Il poti lua de pe calculator de pe site-ul Pirate Bye, vei scrie pe google : Download Gta San Andreas + crack pirate bye. Si vei gasi acolo ce vrei. Sper ca te-am ajutat
Funda?