| Marciuc_Ionel_1996 a întrebat:

Vreu niste pareri sincere despre Allview V1 Viper i (spatiu de stocare disponibil din cei 8Gb, daca merge fifa 14 pe el s.a)
Cum vi se pare acest telefon?
Merita cumparat?
#In special pentru cei care au sau au avut telefonul happy

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Salut, uite aici parerile pro si contra :
PRO

– raport preț / specificații / experiență de utilizare la un nivel destul de ridicat;

– mai multe variante de culoare, capac mat ce aduce un plus la capitolul grip;

– dual-sim;

– display IPS de calitate, culori plăcute;

– compatibil cu majoritatea aplicațiilor și jocurilor din Google Play;

– rezultate notabile ale camerei de 8 Megapixeli.

CONTRA

– Berry UI necesită instalarea rapidă a unui launcher din Google Play;

– câteva jocuri care mai bine nu erau preinstalate: Danger Dash, Green Farm 3 și Real Football 2014.9 http://www.gadget.ro/allview-v1-viper-i-review/ )
Eu zic sa-ti iei un S5 daca iti permite bugetul, cateva jocuri dau un bug ingrozitor!
Mai multe detalii despre telefon >>

1 răspuns:
| Marciuc_Ionel_1996 explică:

Ce memorie e valabila din cei 8Gb?