| Guest10 a întrebat:

Merita sa schimb telefon Allview Viper V1 cu Allview P6 Life?

Merita baterie suplimentara telefonul Allview Viper V1? Cu cat creste grosimea telefonului?

Funda! Garantez

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai V1 Viper cu memorie de 8 Gb nu merita. Nevasta mea are unul cu memorie de 4 Gb. Eu mi-am luat un P6 Energy. Ea, de aproape 3 ani nu are nici o problema. Eu de un an l-am trimis de 3 ori la reparat. Probleme de soft. Ia-ti baterie suplimentara. Aia se lega prin cablu la telefon. Deci telefonul nu creste in grosime cu nimic.

| Guest10 explică (pentru Salontanul):

Dar totusi exista diferenta intre P6 Life si P6 Energy. Un prieten are P6 Pro si merge extraordinar, deci cred ca nu toate telefoanele P6 sunt slabe...

La baterie suplimentara ma refeream nu la baterie externa, ci la un altfel de baterie care ii ia locul practic bateriei de 1800 mAh a telefonului...

Multumesc mult pentru sfat happy

2 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Nu-ti mai lua Allview.