| Xenia16 a întrebat:

Vroiam sa va intreb de ce uneori telefonul meu nu trimite mesajele.Am sunat la servicii clienti dar nici ei nu stiu. Eu primesc raportul de livrare dar persoana respectiva nu primeste tot timpul mesajele.Si memoria de la mesajele persoanei respective nu este plina, deoarece atunci cand e plina nu primesc raportul.

3 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Daca ai telefonul in garantie, du-te cu el de unde l-ai cumparat si explica-le si lor problema, trebuie ori sa til rezolve, ori sa til inlocuiasca, daca nu ai garantie dul la un service si poate il rezolva. Funda?

| Andreea_Andre_1999 a răspuns:

Ia telefonul leagal de o caramida si aruncal in lac, balta... ce apuci!

| Xenia16 explică (pentru Andreea_Andre_1999):

Am cerut si eu un sfat doar, ma gandeam ca i s-a intamplat cuiva asa, nu arunc telefonul doar pentru o defectiune.