| teoooGT a întrebat:

Salut.

Am o problema.cu cine vorbesc prin sms-uri nu primesc raportul de livrare, cu toate ca am bifat casuta sa primesc si nici persoana respectiva nu primeste si la fel si ea a bifat sa primeasca raportul de livrare.Inainte primeam, dar acum nu stiu ce are? Stiti vreo explicatie? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Yooda a răspuns:

E telefonul nou?

| teoooGT explică:

Da e telefon nou, dar oricum cateodata e de la retea si din cauza retelei ajungi sa disperi, ca trebuie sa rezolvi sau sa discuti ceva important.