| Kosminutza12 a întrebat:

Heyy TPU! :* As vrea sa`mi bag niste melodii pe telefon. Multe melodii pe care sa le pot asculta cu sau fara casti si sa le pun ca sonerie. Cum pot face asta? Acord fundooi! love struck

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Pai nu e nevoie de internet. deci ai 2 solutii:
-ori descarci melodiile de pe un site sau de pe you tube ( cu mozila firefox-download helper) si le pui in telefon prin cabplu USB
-ori pui melodiile pe un card pe care il bagi in pc cu ajutorul unei cheite USB de transfer happy.

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Pai poti descarca melodiile tale preferate de pe FisierulMeu.ro ( in varinta mp3) si sa le pui pe telefon. happy

| Kosminutza12 explică (pentru Konata):

Am uitat sa mentionez cu nu am internet pe telefon!

| Kosminutza12 explică (pentru Konata):

Multumesc mult!

| Konata a răspuns (pentru Kosminutza12):

Cu placere happy.

| Konata a răspuns (pentru Kosminutza12):

Pai nu e nevoie de internet. deci ai 2 solutii:
-ori descarci melodiile de pe un site sau de pe you tube ( cu mozila firefox-download helper) si le pui in telefon prin cabplu USB
-ori pui melodiile pe un card pe care il bagi in pc cu ajutorul unei cheite USB de transfer happy.