| Roskataaa a întrebat:

Heyyy :*. Am o intrebare... Imi puteti da site-uri unde pot descarca jocuri pentru telefon, simplu si usor laughing? Am un telefon SAMSUNG pe sine` laughing))), nu radeti :p laughing

5 răspunsuri:
| Roskataaa explică (pentru 3rN3SyTo):

Vreau site` cu jocuri laughing

| 3rN3SyTo a răspuns (pentru Roskataaa):

Pentru modelul tau de smart phone :D sigur aici gasesti http://bluewap.biz/ iti creezi cont gratuit apoi astepti validarea ( cateva minute ) apoi intri la sectiunea DOWNLOAD si acolo ai mii de jocuri

| thewildnath a răspuns:

Din cate imi amintesc mobile9.com are o colectie destul de mare de jocuri/wallpapers/ringtones/etc.