| Gotdns a întrebat:

Hi TPU, am un iPhone 4 si am avut pe el iOS 7. Mergea tot dar se musca greu. Am făcut downgrade la 6.1.3 si jailbreak. Când s-a aprins totul a fost ok insa doar o mică problema scria niciun serviciu. Am scos cartea am băgat-o înapoi scria căutare si după tot niciun serviciu! Ce e de făcut?

5 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Prietene treci pe ios6 sau 5 7 inca nu e gata are probleme e pentru developeri? Esti developer? Nu cred. Asa ca daca vrei sa ai semnal pune 5 sau 6 ala nu e pentru 4 si mai ales nu este gata. Succes!

| Gotdns explică (pentru Anonim0100):

Nu faza e alta am avut iOS 7 pe el si aveam semnal. Acum am trecut înapoi pe 6.1.3 prin downgrade si nu mai am semnal. Si cred ca trebuie sa îl duc in service sa ii bage ei soft.

| Anonim0100 a răspuns (pentru Gotdns):

Pai pune la loc 7 nu mai da bani la service.

| Gotdns explică (pentru Anonim0100):

Pe mine mă interesează sa știu dac mai merge făcut.

| Anonim0100 a răspuns (pentru Gotdns):

Merge nu este asa grav. O sa iti puna 5 si s-a rezolvat