| LittleLuciane a întrebat:

Hi TPU! Ce telefoane imi recomandati cu touchscreen? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Personal acest Samsung: http://bit.ly/109Lc1x mi se pare o afacere foarte buna:

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

8 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Samsung s3, s3 mini, iphone 5, HTC one sv, HTC one, Samsung s4, Samsung galaxy express, HTC desire xbig grin

| davidtm a răspuns:

Cele mai bune telefoante touchscreen sunt Samsung si Apple.
poate ne zici cat esti disponibila, sa dai pe un telefon,.

| Aide a răspuns:

Pe langa cunoscutele IPHONE-uri mai sunt si samsungurile

| SskorpyonN a răspuns:

Cele de la Samsung sunt foarte bune inspecial cele galaxy

| Adeeeeeee a răspuns:

Recomand Apple si HTC love struck

| AndaluziaM a răspuns:

Iphone Samsung LG Alcatel

| Xoniaa a răspuns:

Samsung Wave 575, Samsung galaxy s2, s3, s3 mini, iPhone, Nokia Lumia 800, HTC one, LG KP500 Cookie, Samsung corby, Samsung ace, Samsung Galaxy mini, Samsung galaxy i5500 :*

| YuLyy1 a răspuns:

REcomand Htc, e foarte bun
Eu am Htc sensation Xe si sunt multumit de el
Mai am si un Nokia laughing