| anonim_4396 a întrebat:

Http://olx.ro/oferta/iphone-5-alb-16gb-neverlocked-fara- icloud-ID4u1yo.html Ce parere aveti? Cum adica fara icloud si neverlook? FUUUNDAAA si vot

Răspuns Câştigător
| dariypop a răspuns:

ICloud vă conectează la dispozitivele dvs. Apple în moduri uimitoare. Aplicația vă dă siguranța că aveți întotdeauna cele mai recente versiuni ale informațiilor importante, cum ar fi documente, fotografii, note și contacte, indiferent de dispozitivul pe care îl utilizați. Aplicația vă permite să partajați cu ușurință fotografii, calendare, locații și multe altele cu prietenii și familia. Puteți obține ajutor chiar și pentru a găsi un dispozitiv pierdut.
Nu aveți un dispozitiv iOS sau un computer Mac? Aveți în continuare acces prin web pentru a crea și partaja documente utilizând aplicațiile Pages, Numbers și Keynote, prin autentificarea la iCloud.com. De asemenea, cu accesul doar prin web beneficiați de un spațiu de stocare gratuit de 1 GB pentru documentele pe care le creați. Asa scrie pe net. Nu cred ca e asa folositor icloud. Neverlocked nu exista. Uite, te poti documenta pe acest site: http://www.iphoneforum.ro/topic/2648-neverlocked/