| HoldUp a întrebat:

Http://www.emag.ro/......DY9B9BBBM/
Mie mi se pare destul de bun pretul la un telefon quad core si 4, 5 inch
Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, e destul de bun, dar are unele neajunsuri, quad core cu 512 de ram,,, hmmm, mai mult îngreunează sistemul, camera frontală de 0.3...vezi, poate găseşti unul dual core, dar cu 1gb ram, ai fi mai câştigat.

| bineproportionat a răspuns:

Salut, la 550 de lei nu ai ce sa vrei mai mult http://bit.ly/Kt3fMf
E un telefon foarte bun ce isi merita toti banii!

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

La banii aia chiar e super. Adica la 500 ron ai procesor quad core de 1200. 5 megapixeli camera si versiune stabila de android.

Mai ieftin de atat nu ai cum sa gasesti dar iti recomand totusi sa arunci o privire in josul acestei pagini: http://bit.ly/1dJuu28 peste parerile celor care au cumparat deja telefonul!

| HoldUp explică (pentru dantomescu78):

M-am uitat dar nu stiu ce sa zic... unii zic ca ii chinezarie si nu tine mult
as vreau nu telefon care tine macar 3 ani

| ZeroDiferit a răspuns:

E chiar ok, dar e cam mica capacitatea de stocare, te descurci cu 4 giga, 3 giga efectivi? Eu am 16 giga pe note 2, 12 efectivi si mi se par insuficienti.