| conrob a întrebat:

Http://www.emag.ro/......DK2JYMBBM/ http://www.emag.ro/......DZ6L6MBBM/ care dintre ele ar fi mai bune? 512mb ram ar fi indeajuns ca sa ma uit la filme descarcate fara sa se blocheze? adica totusi sunt descarcate, de ce s-ar bloca? Explicati-mi va rog!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utok este perfect. Si prietene, memoria RAM te ajuta sa rulezi aplicatii nu filme. O memorie RAM mai mare face sa ruleze mai usor anumite aplicatii. Filmele le salvezi in memoria interna a telefonului sau pe SD, nu in mem. RAM.

Apropo, tine minte ca ambele telefoane la care ai dat link sunt MicroSIM. Nu alta, dar scrie in specificatii. Daca ai MiniSim tin sa iti spun ca nu iti intra in telefon. Decupezi la service pentru 10 lei, inlocuiesti la reprezentanta operatorului pentru 40-50 lei, iar daca esti abonat bucurie ca o inlocuieste gratuit.