| AlxGoliatH a întrebat:

Huawei ascend g300 sau Lg l5? Pe care l-ati alege? As vrea sa stiu cat ii tine bateria fiecaruia,care este bun pentru jocuri,net si muzica, Si daca vreun utilizator al unui telefon din cele doua a intimpinat probleme as vrea sa stiu ce fel de probleme.

3 răspunsuri:
| aly300 a răspuns:

De cati bani ai vrea telefonul sau doar din astea 2?

| aly300 a răspuns (pentru aly300):

Din astea 2 e mai bun Huawei

| rap123 a răspuns:

E bun Huawei ascend g300 dar iti recomand pe fratisu Huawei ascend g330 deoarece e mai bun are 1 ghz, baterie de 1500, camera de 5 mg, 4 gb memore si 512 mg ram. Funda?