| Balan_Marian_1997_D8Mk a întrebat:

Huawei P9 lite (2016) sau Iphone 5s?
Voi ce ati alege?! Vreau multe raspunsuri va rog!

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

De ce ai vrea multe raspunsuri cand parerile sunt diferite aici?
Personal as alege Huawei pentru ca e mai elegant, dar nici 5s-ul nu-i departe. La performanta ambele sunt bune.

| Rommeo a răspuns:

Mergi pe Huawei, baterie mai buna, poze mult mai bune, ultimul Android nougat care este foarte fluid, si sincer 5s-ul e batran de acum, a fost el ce a fost dar acum e luat de multe telefoane.

| AnnabellaBB a răspuns:

La performanta Huawei este de neegalatwinking
Se misca f repede, plus ca se aude extrem de tare, claritate 100%...

| NoBodyOriginal a răspuns:

Huawei e mai bun!