| Andrey550 a întrebat:

Huawei P9 Lite 2017 SAU Samsung Galaxy A3 2017

Răspuns Câştigător
| Cedry2k8 a răspuns:

Huawei e un telefon urat. Si la aspectul lui dar si in sistemul lor de operare. Acum hai sa-ti dau niste argumente, toti astia care zic Huawei doar te imbarliga sa ti iei Huawei fiindca au o mentalitate de roman prost.
Deci, in primul rand, A3-ul are Super AMOLED, fata de P9 care inca are IPS LCD, foarte prost display.
Al doilea rand foarte important, A3-ul e rezistent la apa.
In al treilea rand senzorul de amprenta e mult mai rapid la A3, si e si pozitionat mai bine decat la P9.
Cam astea ar fi, la performantele dispozitivelor nu sunt diferente foarte mari, ramane sa decizi tu care iti place mai mult, eu as alege Samsung fiindca arata mult mai bine.

3 răspunsuri:
| AlecuAlex a răspuns:

Clar Huawei

| Andrey550 explică:

Huawei am ales..Este o diferenta intre cele 2 telefoane.Ma declar placut surprins chiar foarte mult de ceea ce poate oferi acest P9 LITE 2017 o gramada de functii care te satisfac intr-un mod placut!
Va recomand cu cea mai mare placere si siguranta ca Huawei P9 Lite 2017 este un smartphone de calitate!

| Denis_Denis_1999_RGmW a răspuns:

Huawei P9 Lite