| anonim_4396 a întrebat:

Huawei P9 Lite sau Samsung A5 2015? Şi de ce?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu stiu de ce mi se pare Samsung mai de firma, mai calitativ.
In locul tau m-as uita si la Nokia 6(2018).

| TheTrooper1 a răspuns:

Huawei.
Samsung e overpriced and overrated... mult. Samsung-urile ieftine sunt o apă și un pământ, iar cei de la Samsung sunt destul de "şmecheri"(din proprie experiență îți zic că Samsung-urile, după vreun an de utilizare, ajung vai de mama lor, de abia dacă mai funcționează. Și văd asta la fiecare prieten, membru al familiei, coleg care are Samsung.)
Sper că ai înțeles ce am scris, iar acum rămâne doar la alegerea ta. Oricare ar fi, sper să fie cea mai bună. Baftă multă în continuare!

| DavidTPU a răspuns:

Huawei P9 Lite