| Kate99 a întrebat:

Huawei Sonic sau Samsung galaxy mini 2?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Tavy100 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2:
Ele sunt la fel de bune din punct de vedere al conectivitatii ( 3G, 2G etc.)
Mini 2 are un ecran mai bun, mai mult ram si o memorie interna mai buna.

Huawei are baterie putin ( cam cu 10 minute mai rezistenta) mai buna.

http://www.gsmarena.com/huawei_u8650_sonic-4205.php -> Huawei

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php -> Galaxy Mini 2

11 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2 este mai bun, are mai mult ram decat Huawei Sonic.

| Niklauss a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 este la egal cu Huawei Sonic dar Mini 2 are un ecran mai bun, mai mult ram si o memorie interna mai buna. Si merita sa iti iei Mini2, Sper ca te-am ajutat. Funda?

| maryusmono a răspuns:

Nici urma de indoiala... castigatorul este http://bit.ly/109Lc1x

Uite si motivele pentru care il desemnez castigator:

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

Răspuns utilizator avertizat
| G2225hda a răspuns:

Huawei sonic

| Rockett a răspuns:

Samnsung galaxy mini 2

| eugfch a răspuns:

Samsung Galaxy mini e cu un ecran mai bun..si pare mai dragut. Merita cumparat. funda?

| OMGIdontcare a răspuns:

Samsung galaxy mini 2, ii f bun, are o prietena

| IngerashulTauMykutz a răspuns:

Parerea mea: - Samsung galaxy mini 2.

| zekken a răspuns:

Ar fi mai bine sa alegi Samsung galaxy mini 2 deoarece are mai multe aplicatii si proprietati; de preferinta poti incerca unul cand te duci sa-l vezi (decat daca nu-l iei de pe internet ), o sa-ti dai seama ca e mult mai util iar samsungul a devenit unul dintre cele mai folosite telefoane deoarece, cum zicea, este mult mai util.

| Mitzzu21 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 sa stii ca am eu si e cel mai bun telefon are niste aplicatii super de tot!