| Cata1093 a întrebat:

Husele de S3 merg pe S3 Neo? Funda! E urgent

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, sunt compatibile :)

Modelele S3 şi S3 Neo au aceleaşi dimensiuni - vezi comparaţia de la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=6289

Toate cele bune!

5 răspunsuri:
| JellyPie31 a răspuns:

Da...nu e nicio diferenta

| OanaMarginean a răspuns:

Normal ca da...denumirea de Neo vine doar de la culoarea telefonului dar tot S3 este...

| OldSoul a răspuns:

Da, se potrivesc perfect.
Chiar eu am pus o husa de s3 pe s3neo cand era nou aparut s3neo se gaseau doar de s3 si cu acea husa sunt si acum.

| Kampion a răspuns:

Da, are aceeasi dimensiune, neo e doar o varianta s3 cu 4.4.2 si 1, 5 gb ram

| xunshu a răspuns:

Nu