| anonim_4396 a întrebat:

Și-a luat cineva Samsung s8 la abonament Telekom? În ce condiții? Cât plătiți abonamentul?

3 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Un mic sfat in viata. Fereste-te de telefoanele primite gratis sau la reducere la abonament. Nimeni nu iti da un telefon gratis doar ca iti faci abonament la el. Pretul telefonului il platesti mai mult in 2 abi, cat e contractul

| F12345 a răspuns (pentru UserRo10):

Știu,că vreau să-mi fac abonament cu 10 euro la telekom (in acest pret este inclusa si plata telefonului) Si pe doi ani este abonamentul, dar voiam sa stiu si alte detalii

| Tănase_Robert_1999_cQpl a răspuns:

Abonamentul, îl poți face tu cât vrei tu online numai că cât îl faci mai mic pe lună vei plăti o sumă înainte pentru telefon! Dacă vrei mai multe detalii poți suna la 1234 in rețeaua telekom gratuit!