| Bichis_Sergiu_1985 a întrebat:

Imi apar reclame pe tel tot la 30 de secunde, mă poate ajuta careva sa imi spuna cum as putea scăpa de ele, toate notificarile le-am inchis dar tot imi apar reclamele

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cred ca ai un adware. Fa o scanare cu un antivirus bun : Kaspersky sau Bitdefender.
Incearca varianta trial 14 zile.

| Drsss a răspuns:

Salut. Ai un virus, dacă ai in telefon "smart manager" dă-i o scanare cu antivirusul de acolo, sau poți să îi dai o resetare.

| SkillFull a răspuns:

Instaleaza-ti in telefon aplicatia Hi Security, e un antivirus, pe un telefon mai vechi am instalat-o, pentru ca si eu aveam probleme cu reclamele, si dupa am scapat de ele.