| AnotherWayToDie a întrebat:

Imi poate spune cineva aplicatii/jocuri bune, faine, free, utile pentru IOS? (Primiti funda)

1 răspuns:
| Biiiancaaa a răspuns:

Pai intra in AppStore si da la Categories si apoi da la Games si cauta... tipul de jocuri pe care le doresti.Sunt o multime :*! Eu nu am jocuri pe iPhone, dar am alte aplicatii utile cum ar fi pentru shopping : Bershka,H&M, Terranova, Asos, MegaImage, Lidl. Si altele pentru utilities, pentru poze s.a.m.d :*.