| alexgaby888 a întrebat:

Urgent ce aplicatii sunt bune, utile pe android(si jocuri) si imi spuneti si la ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Metallica4ever a răspuns:

***Facebook - stii si tuwinking
***Instagram - un fel de fb (site in care postezi doar imagini si vorbesti cu prietenii prin imagini)
***Snapchat - le trimiti poze to your friends pe care scrii si le editezi
***Skype - stii si tu laughing)
***Retrica Camera - un program genial de pe ANDROID asemanator cu retrica (Apple) cu care you take pictures
***Wattpad - citesti si scrii carti
***Ask.fm - site de socializare (cauta annda_elenna daca vrei followerihee hee
***Shazam - program de recunoastere a muzicii
***Akinator (free sau nu) - joc care iti ghiceste personajul la care te gandesti (daca raspunzi la niste intrebari)
***WhatsApp Messenger - un fel de our old messenger
***Kik - un fel de whatsapp doar ca mai tare happy
***Cymera - aplicatie cu care editezi poze, faci colaje, etc.
***Granny Smith - un joc de alergare cu o bunica nebunaaa... laughing care ia niste mere inaintea unui hot laughing
***Fun Run - joc absolut GENIAL.
***My Tom - o combinatie intre Talking Tom si Pou. happy
***Logo Quiz - un joc in care tb. sa ghicesti multe logo-uri
***Candy Crush - banuiesc ca stii cum ewinking
***Viber - a cand of Messenger
***Despicable me - un fel de Subway Surfers
***Mercador (big grin)
***tocmai. ro (laughing
***YouTube - CEL MAI CUNOSCUT SITE DIN LUME (interzis in China) happy
***Dumb Ways To Die - un joc cu niste personaje pe care le salvezi de la moarte happy
***Minecraft - daca nu stii cum e trebuie sa MORI. big grin (just kidding)
Sper ca te-am ajutat, funda? :*** :^^

1 răspuns:
| StefanERC a răspuns:

DU battery (pentru economisirea energiei)
Dumpster (Recycle bin)
Clean Master
AntiVirus
MX player
Sound Hound