| daceparereaveti a întrebat:

Imi poate spune cineva care este continutul mesajului buclucas de pe iphone, cel care iti inchide telefonul sau blocheaza mesageria? happy

2 răspunsuri:
| Manescu_Darius_1994 a răspuns:

Cauta pe youtube, dar nu l folosi deoarece presoanei care ii trimiti mesajul ii inchizi telefonul de tot deoarece mesajul acela in arba sau ce o fi e trimis de un terorist sau na...cauta pe youtube si sigur gasesti, poate il gasesc si til d au dar nu e de joaca!

| Manescu_Darius_1994 a răspuns:

رً ॣ ॣ ॣ asta cred