| Iuliana_Ramona_1998 a întrebat:

Imi poate spune cineva care este diferenta dintre Samsung Galaxy s8 si s8+?

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. In primul rand, memoria RAM, marimea displayului, memoria interna, procesorul, camera.
Cam tot telefonul difera, in mare parte.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Singurul lucru pe care efectiv o sa il "simți" o sa fie display mai mare la +

| Bogdan70001 a răspuns:

Dupa cum a spus si un baiat in comentarii difera cv cv teelefoanele astea, dar oricum in sine ambele sunt extrem de bune si in afara de display-ul putin mai mare nu vei simtii cine stie ce diferente