| Nelu27englezu a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon bun pana in 300-350 lei nou daca se poate

cea mai buna recomandare dau funda

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Cele mai bune telefoane sunt Galaxy.
uite aici o lista:http://www.okazii.ro/cautare/galaxy.html?pret_min=300&pret_max=350&fuzzy=0
sper sa-ti alegi ceva bun! numai bine.
funda?

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Https://www.orange.ro/magazin-online/?gclid=CJPlneTr5bcCFcRd3godWGIAPQ

Se poate sa gasesti si un galaxy la 300 de lei, dar la mana a 2-a.Dar asta nu conteaza, sau poate chiar un iphone.

| GigiManivela a răspuns:

La mana a doua mi-am luat un galaxy s1 cu 3 milioane, sau gasesti si iphone-uri 3gs la acelasi pret, sau daca vrei nou, gasesti la Orange Samsung galaxy mini la vreo 4 milioane si merg perfect jocurile pe el.

| SorinaSuciu a răspuns:

Poti sa incerci pe okazii dca ai relatii

| dav400 a răspuns:

Iati un Allview P5mini

| COOLboY a răspuns:

Nou: AllView A4ALL
SH: AllView P5 Mini
La 450 lei exista Orange Nivo care e foarte bun pentru pretul asta si are camera cat cele doua de mai sus impreuna.