| NickPop a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon de 5.5/5.7 inchi?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Lg g3, evolio x6 sau note 4

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Nu iti lua x1 xtreme ca de ala am si eu si ii blestem pe astia de la Allview cu fiecare ocazie. Telefon cu procesor si memorie ram zdravana da un retardat de android 4.2 pentru ca sunt niste infipti in fund care nu stiu altceva si au facut updaturi la toate jafurile de 200-300 lei(adica au luat updaturile de la gionee ca ei sunt vai de steaua lor), primul si ultimul Allview.

Si altceva, nu iti lua telefon asa mare daca nu ai mana mare sau buzunare adanci ca e incomod in tot ce faci. Singurul lucru bun la el e cand te joci sau la browsing dar in rest e prea mare. happy

| Zdog a răspuns:

Evolio X6 ( costa vreo 1000 lei ) sau un LG G3 sau un Galaxy S5

| Truyka_Floryn_1998 a răspuns:

Lenovo k900sau Lg optimus G pro