| Mytty a întrebat:

Imi puteti spune cum pot sa repar Iphone-ul, azi m-a sunat cineva si nu am mai putut sa-i raspund, imaginea s-a facut neagra si telefonul vibreaza continuu si nu merge nici sa-l sting, puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Am patit si eu odata asa. Dupa 2 minute s-a oprit si nu mai mergea aprins. L-am bagat la incarcat nu se intampla nimic. Cat e conectat cu cablul de date tine apasat pe ambele butoane timp de minim 30 de secunde. O sa il recunoasca iTunes si da-i un restore. Asta daca nu e decodat...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Trivium a răspuns:

Ai grija softurile de iphone sunt sensibile scoate-i bateria si lasa-l vreo ora fara sal aprinzi dupa incearca sa-l aprinzi daca nu foloseste programe speciale pentru resoftat iphonuri de ex pentru android e odin la iphone nu stiu