| Gabrielhr a întrebat:

Îmi puteţi spune pe ce site-uri pot găsi reduceri mari la telefoane de blak fridey? Îmi puteţi spune şi care sunt reducerile minime şi care sunt cele maxime?

Răspuns Câştigător
| Pardelian a răspuns:

Pai gaseste un tel care-ti place si ii urmaresti pretul cu 2-3 luni inainte de black friday se poate sa-l gasesti intr-adevar la un pret mai bun decat in mod normal evident daca urmaresti mai multe magazine de profil. Atentie magazine mari gen EEMag cu 2-3 sapt inainte de black friday maresc pretul si apoi il reduc la cat era si in mod normal