| michelladin a întrebat:

Imi puteti spune un telefon cu versiunea android mare? P.S care dintre S si S3 mini e mai bun? Pret intre 400-500-600 lei maxim.

Răspuns Câştigător
| TEDY2012 a răspuns:

Da are camera frontala. Poti sa pui toate aplicatiile alea pe el. Mie mi se misca ok in toate si si mod general tot bine. Totusi are momentele lui de lag cand am prea multe lucruri active in bara dar asta toate telefoanele o patesc. In general s2. trend plus si s3mini se aseamana intre ele la specificatii. Cauta specificatiile fiecaruia pentru ca fiecare are plusuri si minusuri fata de celalalt si depimde ce iti place mai mult

5 răspunsuri:
| TEDY2012 a răspuns:

In bugetul stabilit de tine poti lua in considerare galaxy s2, galaxy trend plus (il recomand pe el mai ales), nu conteaza neaparat versiunea de android, daca au minim jelly bean e foarte bine(si au)

| michelladin explică (pentru TEDY2012):

De exemplu:are Temple Run, Subway Surfers, Candy Crush Saga..etc?

| michelladin explică (pentru TEDY2012):

Si trend plus are camera si pe fata?

| michelladin explică (pentru TEDY2012):

Cam cat tine incarcat?

| TEDY2012 a răspuns (pentru michelladin):

In mod general imi tine o zi ( ca majoritatea smart phone-urilor) depinde cat de mult il folosesti si in ce

| TEDY2012 a răspuns (pentru michelladin):

Da are camera frontala. Poti sa pui toate aplicatiile alea pe el. Mie mi se misca ok in toate si si mod general tot bine. Totusi are momentele lui de lag cand am prea multe lucruri active in bara dar asta toate telefoanele o patesc. In general s2. trend plus si s3mini se aseamana intre ele la specificatii. Cauta specificatiile fiecaruia pentru ca fiecare are plusuri si minusuri fata de celalalt si depimde ce iti place mai mult