| Madalin456ghduiop a întrebat:

In cat timp se descarca bateria la iPhone 6? Sa știu dacă îmi mai cumpăr.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde un ce stadiu e bateria

| darrio2007 a răspuns:

Conteaza mult cât si cum il folosesti.

| AdioTPU a răspuns:

Nu crezi că e o varianta de iPhone cam depășită? Din cate am citit într-un articol nici actualizare la WhatsApp nu mai poți face. Nu mai bine optezi pentru o marca de telefon la un preț mai accesibil și mai actual decât iPhone6?

| ana4745 a răspuns:

La început, bateria te va tine destul de mult, poate o zi. Dar cu cat starea de sănătate a bateriei scade, cu atat și telefonul se va Descarca mai repede. Starea de sănătate a bateriei poate scade dacă stai foarte mult pe telefon, îl ții la o temperatura foarte scăzută, te joci pe el in timp ce este la incarcat, etc.