| pierduta a întrebat:

In ce consta serviciul WhatsApp? Poti trimite doar mesaje, eventual si fisiere prin intermediul aplicatiei?

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Da, pe wapp poți vorbi cu persoane, poți face conferințe, poți trimite poze, videoclipuri, înregistrări.
O zi plăcută!

| andreeaandra989 a răspuns:

Salut, whatsapp este o aplicație foarte bună, ea constă în a tri.ițe mesaje, fotografii, videoclipuri, muzică... Și tot ce dorești tu în plus nu are viruși sau alte prostii de la alte aplicații, vreau să spun ca merge foarte bine

| TakamorY a răspuns:

Da, mai nou poti efectua si apeluri!