| TralalaxD a întrebat:

În primul rând scuze pentru categorie, dar postez aici pentru că ştiu că se răspunde mai repede şi am postat in alte două categorii şi nu am primit niciun răspuns. -.-

În al doilea rând.

Cu ce să încep. Păi, aş avea nevoie de un mic sfat.

Vreau să-mi cumpăr un telefon, doar că. am nişte dubii, să spun aşa. Nu ştiu ce telefon să aleg dintre HTC Desire 200, Alcatel X Pop şi Huawei Ascend Y300. Am auzit de la mai multe persoane, păreri negative, dar şi pozitive despre fiecare telefon, iar de aceea m-am gândit să vă " întreb " şi pe voi, care este mai bun, şi care ar trebui să-l cumpăr. După părerea mea, toate sunt destul de ok, dar...

Am nevoie de mai multe păreri cât mai repede.; 3.

[ Funda celui mai explicit răspuns ]

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fara a te supara, dar atunci cand iti este foame, mergi la bucatarie: daca nu gasesti nimic, asta nu inseamna ca trebuie sa cauti de mancare la baie.

| CautNume a răspuns:

Realizezi ca daca nu ti-a raspuns nimeni la categoria potrivita, postand aici ai si mai putine sanse?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pai daca vrei pentru sex e bun cel care are vibratia mai puternica, iar daca nu te-ai decis ia cate 2 din fiecare, ti se raspundea mai explicit daca puneai intrebarea pe trivia

| VladCepeș a răspuns:

Neutrino are mare dreptate.
Păi nu cauți unde trebuie, unii din voi sunteți atât de limitați că pentru voi nu există decât TPU. O să-ți dau acum un singur exemplu, unde am văzut sigur că se practică aceste recomandări și unde ți se răspunde în maxim 2-3 ore. PC Garage Forum (Denumit și My Garage, oamenii se ocupă cu de toate pe forumul ăla) și sunt și altele la fel, astfel de comunități, în special de la shop-uri (deși, am văzut atâta prostie pe mediadot încât nu vreau să citesc mai departe, acolo, deși prețurile sunt bune la magazinul ăla).
Încă ceva, când vrei să cumperi un lucru, nu există urgent, dacă vrei ceva bun. Baftă XD

| TralalaxD explică:

@neutrino şi @besleaganicolaecosmin chiar nu aveam nevoie de '' răspunsurile '' voastre care nu ajută la nimic. Voi când aveţi nevoie urgentă de ceva, căutaţi într-o parte, nu găsiţi, şi mai căutaţi într-o parte şi speraţi să găsiţi acolo, iar cineva îţi răspunde aiurea, cum e?!