| Dragos2001 a întrebat:

In site-ul de mai jos este vorba despre un ihone5 advarat sau e facatura(din cauza pretului) http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family /iphone5

5 răspunsuri:
| felinamiaumiau a răspuns:

Real
dupa pret trebuie sa fie in jur de 459 lei

| ARF a răspuns:

Dupa parerea mea...S-ar putea sa fie o facatura din cauza pretului thinking Daca e adevarat, eu trebuie sa ti-l livreze, iar tu sa le dai banii DUPA ACEEA. Daca le dai banii INAINTE sa iti dea telefonul atunci e facatura big grin

| Dragos2001 explică (pentru felinamiaumiau):

Pai eu stim ca un iphone5 e vreo 20 si ceva de milioane!

| bushyalex a răspuns:

AT&T Account
2-year contract required

daca citesti mai atent este pret de abonament la at&twinking

| Cm_Punk_Edi_1976 a răspuns:

Real,nu fi pacalit