| LittleCreepyGirl a întrebat:

In ultimele 3 zile Orange'ul a "lucrat murdar". Tot mai multe cartele PrePay au fost demagnetizate sau ceva de genul. Cand mergeai la Orange Shop sa inlocuiesti cartela iti spuneau ca nu poti doar daca faci nu stiu ce abonament pentru a pastra vechiul numar si iti indesau nu stiu ce oferte de abonamente pe gat. Este intr-adevar o miscare de a lor pentru a face mai multi bani sau e o pura coincidenta ca din 29 de oameni 6 aveau cartela demagnetizata? Si ce pot face pentru a pastra numarul?

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Foarte multa lume a patit chestia asta, am observat si eu, noroc ca am eu abonament si nu am patit nimic. Probabil e ceva manevra de a lor, din pcate nu stiu daca putem face ceva, niste plangeri la OPC nu stiu daca ar fi eficiente.