| mrscarter a întrebat:

Intentionez sa imi cumpar un nou telefon dar sunt putin nedumerita : ios sau android? Astept pareri happy

5 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Numai iphonurile/ipdoul/ipadul au ios
sunt mult mai multe telefoane cu android
pe eMAG iphone 5 este cu 150 de lei mai scump decat in s4 in varianta de 16 gb
appstore este mai ieftindecat play store( din cate stiu eu)
eu aleg androidulbig grin

| aly300 a răspuns:

Android

| tinka1 a răspuns:

IOS, iPhone 4S sau iPhone 5, Fundita? ^_^

| Marylol a răspuns:

Android dar si ios e bun e decizia ta ce fel de sistem de operare vrei sa aiba tel

| Cataa99 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea, cel mai bun ar androidul deoarece acum au aparut foarte multe aplicatii pentru android, si banuiesc ca ai vrea sa ai niste aplicatii dragute pe telefonul tau! Sper ca ti.am fost de ajutor!