| ralfy123 a întrebat:

am si eu o intrebare, ce sa imi cumpar un ipad 3 sau o trableta cu android?
Care sunt avantajele ipad-ului 3 fata de o tableta cu android? Dar dezavantajele?
Astept pareri, ipad 3 sau tableta cu android?

2 răspunsuri:
| adrianpolice a răspuns:

Nu pot sa iti dau multe argumente daaar, iti dau un sfat, nu te baza pe Apple cele cu android sunt mai bune mai rezistente si poti descarca aplicatii gratis, pe appstore le cumperi happy

| AndreiPaul040300 a răspuns:

Don`t trust him! Sa-ti zic cateva avantaje si dezavantaje Apple : Avantaje: - nu iei virusi, nu se misca in lag cum fac unele tablete android, e mare si elegant, are un procesor extraordinar, are Retina Display ( adica nu vezi niciun pixel pe ecran ) si nu toate aplicatiile sunt cu bani + poti sa faci Jailbreak si de acolo downloadezi toate aplicatiile cu bani gratuit. La Android poti sa iei virusi, se misca in lag etc... vezi tuwinking.