| john1008 a întrebat:

Intr-un telefon dual sim neaparat trebuie sa bagi 2 cartele sau poti baga si numai una?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Andpmand a răspuns:

Poti baga doar 1, nu trebuie neaparat 2.

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Aceste telefoane sunt facutee special pentru 2 cartele, dar nu scrie nicaieri ca trebuie neaparat sa ai 2 cartele in el, poti folosi una si buna mereu!

| stlucian a răspuns:

Va functiona la fel de bine si cu o cartela dar daca folosesti doua cartele in retele diferite consumul baterie va fi mai mare (nu cu mult) dar totusi conteaza daca folosesti in general o singura retea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O singura cartele, nu scrie nicaieri ca trebuie neaparat 2. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian0102 a răspuns:

Poti utiliza si o singura cartela.

| Georgescuionut235 a răspuns:

Poti baga si numai una.

| leonida31 a răspuns:

Poti sa bagi si una si doua

| luizaaaa a răspuns:

Poti introduce una singura, doar daca vrei tu poti introduce 2