| IngerasR3b3l a întrebat:

Hi TPU!:* In telefoanele dual sim se pot baga 2 cartele din retele diferite sau poti doar care is din aceeasi retea?big grin

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Poti baga si sim-uri din retele diferite de ex un Vodafone si un cosmote si aceeasi retea gen doua cosmote.

3 răspunsuri:
| ViViAnALaNa a răspuns:

Sa spunm ca ti-ai luat telefonul de la Orange. Daca telefonul tau nu este decodat [pentru asta trebuie sa il duci la magazinul Orange pentru deblocare] atunci poti introduce cartele numai de pe Orange, dar daca e decodat poti baga o cartela pe Orange si una pe Vodafone, de exemplu. Sper ca te-am ajutat! big grin Fundita? puppy dog eyes

| 4l3xu7zu a răspuns:

2 diferite am la s3 mini de Vodafone si Orange si SIM1 e de Orange si SIM2 Vodafone. Funda?

| baero a răspuns:

Daca telefonul este decodat poti baga doua retele diferite de telefonie mobila (ex:Cosmote si Vodafone).