| CllaraCllary a întrebat:

Intrebare pentru cei care AU telefonul Samsung Galaxy Fame:

Pot SIGUR sa ma joc pe acest telefon Subway Surfers?

Daca NU AVETI telefonul nu va luati dupa specificatii, caci asa am patit si eu cu Samsung Galxy Y care NU este compatibil, in ciuda specificatiilor.
Dau FUNDA!
O seara buna!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

FĂRĂ supărare, dar dacă ai o "preferinţă specială" pentru acest joc, atunci ÎNAINTE de a-l cumpăra pui reprezentantul de vânzări să-ţi instaleze jocul şi dacă funcţionează îl cumperi...

Aici poate oricine să-ţi spună că rulează acest joc şi după ce-l cumperi să constaţi că nu e aşa.

Părerea mea este că rulează pe acest model de telefon şi, dacă bine îmi amintesc, ţi-am INDICAT şi nişte linkuri de unde să-l descarci!

Toate cele bune.

| CllaraCllary explică (pentru bursuc001):

Pai daca la altex n-au Wi-firolling on the floor

| bursuc001 a răspuns (pentru CllaraCllary):

Şi nu-ţi poţi duce cu tine o cartelă cu ceva credit pe ea?

Răspuns utilizator avertizat